Nädalavahetuse spordivigastusega saab pöörduda esmaspäeval erakorraliselt tipportopeedi juurde
Spordivigastuste kasvuga seoses on EMOsse ja ortopeedide vastuvõttudele pöördumised tõusnud. Et harrastussportlased saaks kohe vastuvõtule on loodud uus teenus – esmaspäevane erakorraline ortopeedi vastuvõtt.
Tunnustatud Eesti ortopeedid panustavad kiire ja professionaalse sporditraumatoloogia teenuse kättesaadavusse. Teenuse sihtgrupp on nädalavahetusel toimunud spordiüritustel vigastada saanud inimesed, kes soovivad kiirest teada saada diagnoos, vajalikku ravi ja vajadust teha muudatusi aktiivsesse igapäevaellu.
“Regulaarsed suvistest spordivõistlustest osavõtjad on meie poole pöördunud palvega leida võimalus erakorraliseks vastuvõtuks peale nädalavahetuse spordiüritusi, et saada kiirelt ja professionaalilt teada, kas on vajalik ravi, tuleb loobuda spordist mingiks ajaks või kuidas edasi. Nii ongi uue teenuse eesmärk seni tuntud Eesti tippsportlastega töötamise kompetents suunata ka harrastusportlaste kiireks ja professionaalseks abistamiseks,” sõnas haigla kliiniline juht dr Armin Heiman.
Alates esmaspäevast, 30. juunist saab pöörduda ortopeedi erakorralisele tasulisele vastuvõtule esmaspäeviti Ortopeedia Arstid erahaiglasse aadressil Paldiski mnt 68a, Tallinn.
Vastu võtavad tunnustatud ortopeedid dr Mihkel Mardna, dr Tauno Kalvet, dr Madis Rahu või dr Armin Heiman. Vastuvõtud toimuvad esialgu rahvaspordisündmuste tippajal: 30.06 – 25.08.14. Selline erakorraline valmisolek on võimalik vastuvõtu hinnaga 64 eurot. [url=http://www.ortopeediaarstid.ee/et/uudised/44]Täpsem info.[/url]
Eesti Spordimeditsiini klastri SportEST partner Ortopeedia Arstid on ambulatoorse ja kirurgilise ortopeedilise raviga tegelev haigla, mis on asutatud Eesti juhtivate ortopeedide poolt. Haigla pakub kogu komplekti ortopeedilisi teenuseid – liigeste endoproteesimine (puus, põlv, õlg), spordivigastuste ravi, põlve- ja õla artroskoopia ning käe- ja randmekirurgiat.
2014 on Eestis Liikumisaasta. Liikumisaasta eesmärk on suurendada liikumisharrastusega tegelejate osakaalu, tõsta liikumise ja sportimise alast teadlikkust ning panna inimesed rohkem märkama sporti ja liikumisharrastust.
Autor: Eesti Olümpiakomitee